KONST / Litografier / Färglitografi 15848137

nr 1584 8137

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad 15/150, Ofelia. Färglitografi, bildmått: 35x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x56 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:25:01

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall